People Values
Tomek Jurek
Digital Advisory Customer Experience Technology
Izabela Franke
Digital Advisory CX Strategy Retail
Jakub Nawrocki
Digital Transformation Retail
Paweł Wasilewski
Values People
Tomek Jurek
Digital Advisory M-commerce

Featured Insights

Explore all insights
Tomek Jurek
Tomek Jurek

Systems Administrator / Site Reliability Engineer (Mid)

Future Mind to doświadczony zespół specjalistów, w którym tworzymy szyte na miarę oprogramowanie dla naszych klientów, od koncepcji po wdrożenie. Korzystając z wieloletniego doświadczenia budujemy aplikacje mobilne, webowe, IoT, dla znanych polskich i światowych firm takich jak LPP (Sinsay, Reserved, Mohito), Jeronimo Martins (Hebe), Żabka (Żappka), SuperPharm, Dior, Generali, Virgin i wielu innych.

Szukamy kandydata na stanowisko Site Reliability Engineer (SRE), osoby odpowiedzialnej, dyspozycyjnej i zainteresowanej pracą zmianową, która tak jak my rozwija swoje umiejętności, aby realizować coraz ciekawsze i bardziej wymagające zadania i projekty. Mamy na pokładzie ponad stu specjalistów z wartościową wiedzą w zakresie wytwarzania i utrzymania oprogramowania, od których można się wiele nauczyć.

Zakres obowiązków na stanowisku Site Reliability Engineer (SRE) obejmuje:

  • codzienny monitoring aplikacji i środowisk systemowych,
  • monitorowanie, wykrywanie i informowanie o awariach technicznych,
  • diagnozowanie i przeprowadzanie procedur naprawczych,
  • wdrażanie aktualizacji, modyfikacja konfiguracji systemów, aplikacji i narzędzi supportowych, we współpracy z zespołem DevOps,
  • dokumentacja systemów wsparcia, procesów i procedur zespołu,
  • automatyzacja procesów (wszystkiego co możliwe )
  • pisanie skryptów i testów oraz ciągłe usprawnianie procesów monitoringu i obsługi zgłoszeń,
  • dbanie o realizację SLA dla projektów objętych wsparciem zespołu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia w utrzymaniu systemów IT (Level 2 lub Level 3),
  • doświadczenia w pracy z systemami zarządzania alertami, incydentami i problemami (Jira Service Management, OpsGenie),
  • znajomości systemów monitoringu (Zabbix, Grafana, ELK, Sentry) i umiejętności analizy logów systemowych oraz wyciagania z nich odpowiednich wniosków prowadzących do rozpoznania i rozwiązania problemów,
  • umiejętności zrozumienia architektury aplikacji i przynajmniej podstawowej znajomości języków programowania, np. Python, lub Node.js,
  • dostępności do pracy zmianowej w godzinach 6:00-23:00 od poniedziałku do niedzieli, przy czym każda osoba w zespole wykonuje swoje zadania w wymiarze 40 godzin tygodniowo,
  • samodzielności, dyscypliny i konsekwencji w podejmowaniu i realizacji zgłoszeń,
  • umiejętności współpracy z programistami, DevOpsami, klientem,
  • znajomości rozwiązań chmurowych (AWS, Azure, Firebase), oraz baz danych (MongoDB, PostgreSQL, inne),
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (w mowie i piśmie).
  • umiejętność programowania w Pythonie lub Node.js,
  • wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie),
  • zainteresowanie metodyką Site Reliability Engineering.

Nasza oferta:

  • niekorporacyjne, transparentne środowisko pracy, gdzie każda opinia jest brana pod uwagę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz osiąganych rezultatów rewaloryzowane raz do roku na podstawie zmian rynkowych, rozwoju zawodowego i aktualnej roli w zespole, oraz zdefiniowaną ścieżkę rozwoju,
  • istotny wpływ na realizowane projekty – dostajesz odpowiedzialne zadania, a to co robisz ma realną wartość dla firmy i klienta,
  • nieustający rozwój zawodowy wspierany przez organizację poprzez budżet szkoleniowy i wsparcie mentorskie,
  • pracę dla znanych klientów z różnych branż i różnorodne zadania,
  • możliwość ciągłego rozwoju i stosowania nowych technologii,
  • prywatną opiekę medyczną i dopłatę do abonamentu sportowego, oraz nauki j. Angielskiego,
  • niezbędny sprzęt do pracy (mac/linux/windows do wyboru, w zależności od potrzeb),
  • możliwość pracy w pełni, lub częściowo zdalnie, lub w jednym z biur Future Mind.

PLN: 8.000 - 12.000 (B2B)

Work location:

Warsaw/Tychy or remote

Any questions?

Tomek Jurek

Tomek Jurek

Head Of People ops

[email protected]
Benefit Flexible hours
Benefit Remote work
Benefit 20-26 paid days off
Benefit Private health care
Benefit Contract of your choice
Benefit Company hardware
Benefit Multisport
Benefit Hot desks in 4 cities
Benefit Team-building events
Benefit Self-development fund

Get hired quickly

No one likes long recruitment processes.
If your skills match our current needs, you can expect us to get in touch within 48 hours.
Our entire process usually includes one short intro call, a recruitment task and one technical interview.

01.

Short intro call

02.

Show us your work

03.

Meet the team

04.

Join Future Mind!

Whould you rather
do something else?
See our other openings.

Do you prefer to collaborate on a per-project basis or only in the short term? Check out our contract opportunities.

Browse opportunities
We engineer
digital business

Subscribe to our insights

A better experience for your customers with Future Mind.

This field is required. Please fill it in, so we can stay in touch
This field is required.